Аж волосся дибки стає: у Києві чоловік зарізав власну матір на очах у 11-річного хлопчика (відео)

У Києві – якась суміш безглуздої жорстокості та злочинної байдужості. Дорослий син зарізав власну матір на очах у 11-тирічної дитини. І все це – на святкуванні ювілею бідолашної жінки. У мить цієї неймовірної трагедії вдома були ще й гості-квартиранти, передає Корупція.Інфо

Чому ж ніхто навіть не викликав жінці швидку? І чому через її смерть тепер непереливки всім?

11-тирічний Сашко не може стримати сліз. Вони заважють говорити. 69-тирічна тьотя Валя для нього була, як мати. Адже рідна ненька вигнала з дому хлопчика і його батька Ігоря. Добра тітка взяла їх до себе на квартиру. Спали батько з сином ось тут на матраці. На полу, в одній кімнаті з хазяйкою та її сином Ярославом.

Ярослав зарізав власну матір просто на очах у хлопчика! За день до її 70-го дня народження! І тільки послухайте – то він так святкував! Купив дві пляшки горілки й мати накрила стіл, були й Сашко з батьком. Раптом Валентина забрала одну пляшку і сховала її в іншій кімнаті. 36-ти річному синові це не сподобалося.

Жінку одразу кинулися рятувати. Ігор із самим же сином Ярославом зняли з Валентини халат і перев’язали рану бинтом. Потім заспокоїли налякану господиню і вклали її спати.

Тієї ночі Ігор із Сашком удома не ночували: батько взяв сина із собою на роботу, на нічне чергування. У квартирі з пораненою Валентиною залишився лиш її син. Пішли з дому й інші квартиранти – пара, яка живе в сусідній кімнаті. А вже за годину Ярослав зателефонував – його мати померла.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.