Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна: монолог психолога, який потрібно прочитати кожній жінці

ЗДОРОВЯ

1. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна. Насправді ти завжди була одна, але це розуміння зазвичай запізнюється. Батьки вмирають, чоловіки змінюються, коханці змінюють, діти ростуть. Або ти сама йдеш від них тому, що вони тепер чужі. Ламається те, що працювало ще вчора. Не важливо, що саме станеться, пам’ятай: самотність завжди за спиною, як зима. Зрілість – це здатність бути однією, не драматизуючи. Готуватися краще заздалегідь, передає Ukr.Media.

2. Крім близької рідні не можна замінити. Ніхто і ніщо не буває в одному примірнику. Впускай нових людей у своє життя, навіть якщо не розумієш поки, чи є у вас загальне. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і це врятує тебе.

3. Завжди пробуй нове: їжу, одяг, маршрути, гаджети, активності, фільми, книги, теорії і пояснення всесвіту. Мозок зроблений з ледачої жуйки. Чим далі, тим більше він хоче гнутися в одних і тих же місцях, інші його звивини прагнуть зникнути. Не дозволяй йому приліплюватися до одних і тих же речей, задоволень, шляхів, способів і трюкам. Завжди пробуй нове, особливо — коли тобі лінь, страшно чи не хочеться. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і це врятує тебе.

4. Прости всіх, кого можна, інших забудь. Забуття — найкраще покарання і найкращі ліки. І ніколи ні з ким не сперечайся, краще зроби манікюр.

5. Поспішати нікуди. Все, що відбувається швидко, живе недовго. Якщо дійсно чогось хочеш, — зробиш. Якщо расхотела, значить, було не потрібно. Ризиковані бажання і вчинки відкладай, даючи їм “відлежатися”. Роби щось, чого ти не впевнена, лише якщо бажання невідступно переслідує тебе довгий час.

6. Цей пункт доповнює попередній: якщо дуже хочеш чогось, і вважаєш це правильним, роби. Бажання і є життя. Давай бажанням жити всередині і стеж за ним. Якщо не зникло — вслід йому.

7. Не здавайся, поки чогось хочеш. Удача, це — досвід, тобто — кількість повторень. Будь-яка невдача — брак досвіду компенсується досвідом. Сміливість і ризик — це досвід. Те, що часом виглядає, як несусвітнє нахабство — це досвід. Стійкість, терпимість, уміння прощати, стійкість і незалежність — все це досвід. Головне — не здаватися, поки чогось хочеш.

8. Ніщо не кінець, навіть кінець: всі — лише протягом. Пам’ятай про це в розпачі, в горі, біля могили друга, читаючи лист коханого, який покинув тебе. Неодмінно буде день, коли ти скажеш: “І до кращого!” (особливо це стосується коханого:) Ніщо не кінець: одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і ця думка врятує тебе.

9. Ніщо не кінець, але кінець близький. І корисніше думати, що він — завтра. Тоді легше слідувати всім цим пунктам.

10. Роби що хочеш, але подбай про своє тіло, інакше воно несподівано помститься тобі. Придбай звичку питати, чого воно хоче, та виконувати це. Якщо ти ніколи не слухала тіло і не знаєш, як воно розмовляє, почни з простих речей начебто лісових прогулянок, плавання або йоги. Далі все відбудеться саме: тіло чекає, щоб його почули.

11. Романтика, любов і пристрасть — це прекрасно. Але якщо плутати їх з сексом, можна надовго залишитися без нього. А це нерозумно і шкідливо. Зроби так, щоб у тебе був секс. Хай романтика і любов, прийшовши, застануть тебе в ліжку з новим коханцем.

12. Останнє, про що варто хвилюватися: що подумають про тебе люди. Люди думають в основному про себе, а також — про тебе, міряючи по собі. Тобто — вони не думають ні про тебе, ні один про одного. Роби, що хочеш і див. пункт 7.

13. Бійся впевненості. Впевненість — початок маразму. Сумнівайся, допускай інші варіанти, залишай відкритими шляхи відступу собі та іншим. Я сумніваюся в кожному пункті, який я написала. Але цю секунду, мабуть, все залишу як є. Одного разу я залишуся одна, і перевірю, чи врятує мене все це.

P. S. Це єдиний пункт, в якому я не сумніваюся: бережи друзів. Друзі – єдине, що варто накопичувати (мені поки вдається). Одного разу я зрозумію, що залишилася одна, а друзі тут же нагрянуть і скажуть: ти зовсім очманіла, у тебе ж є ми. І це правда 🙂

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

Залишити відповідь