Проти шістьох лідерів партій відкрили кримінальні провадження

УКРАЇНА

Співробітники Національної поліції у Києві відкрили кримінальні провадження проти шістьох лідерів політичних партій. Про це повідомила глава Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак на сторінці у Facebook.Передає znaj.ua

Мова йде про керівників партій, які не користуються підтримкою більшості населення.

“Провадження відкрито стосовно керівників політичних партій “Самоврядна Українська Держава”, “Зелені”, “Власна Сила”, “Партія Вільних Демократів”, “Політичне Об’єднання “Пряма Дія” та “Комуністична партія України””, – повідомила Корчак.

Вона зазначила, що справи проти політиків відкрили за матеріалами звернень НАЗК, в яких виявили недостовірні відомості в ході аналізу звітів про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІІ квартал минулого року.

За словами Корчак, деталі цих справ поки що відсутні.

Судячи з усього, мова йде про Віктора Бичихіна (“Самоврядна Українська Держава”), Віталія Кононова (“Зелені”), Сергія Одарича (“Власна сила” та “Партія Вільних Демократів”), Володимира Жаркова (“Політичне об’єднання” Пряма Дія”) та Петра Симоненка (“Комуністична партія України”).

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

Залишити відповідь