Путін ненавидить Україну глибоко і щиро. Ми хочемо свободи – Порошенко

ПОЛІТИКА

Президент РФ Володимир Путін глибоко ненавидить Україну і відмова Європи від санкцій проти Росії тільки збільшить російські апетити.Передають fakty.ictv.

Про це президент України Петро Порошенко зявив на Мюнхенській конференції.

– Путін ненавидить Україну глибоко і щиро. Він заперечує унікальність Української держави і народу. Він публічно проголошує, що Україна – частина Росії. Він не бачить місце України на політичній карті Європи і хоче прикрасити Україну в російські кольори. Але це було б помилкою думати, що апетити Росії обмежені тільки Україною, – заявив Порошенко.

Президент переконаний, що Захід не повинен відмовлятися від санкцій проти Росії, оскільки “відмова від санкцій тільки посилить російські апетити”.

Водночас, Петро Порошенко зауважив, що будь-яка спроба вирішити конфлікт на Донбасі “за спиною України” буде анульована.

– Ми хочемо свободи. І Росія хоче покарати нас за це. Я маю честь представляти мою 45-мільйонну націю європейських людей. І від їх імені я скажу, що ми ніколи не дозволимо комусь вирішувати нашу долю без нашої участі.

Будь-які спроби будуть попереджені мільйонами українців, які вже продемонстрували бажання боротися за свою незалежність, ми захищаємо свою країну й меседж дуже простий: жодних рішень про Україну без України.

Усі подібні дії тільки розохотять Росію. Україна хоче миру і щоб Росія почала поважати міжнародний закон. Україна продемонструвала набагато більше бажання встановити мир, ніж ми отримали у відповідь, – заявив Порошенко.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

Залишити відповідь