Таємні зустрічі російського посла поховали перезагрузку відносин США та Росії

СВІТ

США нагнітають відносини з Росією і чітко вказують, що перезавантаження відносин чекати не варто. Черговим сигналом цього став скандал з переговорами американського Генерального прокурора Джеффа Сешнса і російського посла Сергія Кисляка.Передає znaj.ua

Таку думку висловив російський політолог Олексій Фененко, передають кремлівські ЗМІ. Він зазначив, що це другий скандал, де фігурує посол РФ. А США, за його словами, нібито постійно намагаються нагнітати напруженість у відносинах з Росією “.

“Я тут бачу кілька моментів. Зверніть увагу, що це вже другий скандал, пов’язаний з Кисляком і фактором Росії. Їх могли б просто поставити перед фактом, тихо запропонувати піти, і цим би все і скінчилося, але замість цього все для чогось виноситься в публічний простір. Навіщо? Очевидно, для того, щоб повністю відрізати всі контакти з Росією, – це перший план. Другий момент – послати Росії сигнал: ви чекали нову перезавантаження, а її не буде. Ось це головні дві обставини “, – розповів Фененко.

Політолог прогнозує, що Сешнс залишиться на посаді, але “над ним завжди буде висіти нехороша тінь підозр”. Це значно обмежить дії генпрокурора, а Росія отримала чітку звісточку, що перезавантаження відносин між країнами не буде.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

Залишити відповідь