Через Україну Росія не отримає нові військові кораблі

ГОЛОВНА, СВІТ

Росія не може добудувати два фрегата для Чорноморського флоту через зрив поставок двигунів, вироблених українським підприємством, у зв’язку з чим недобудовані кораблі продадуть Індії.

Про це заявив заступник директора Федеральної служби з військово-технічного співробітництва Росії Володимир Дрожжов, повідомляє “РИА Новости“.Передає “24 канал”.

Згідно з заявою, кораблі будуть продані в рамках угоди, підписаної Росією та Індією в жовтні 2016 року. Силові установки для фрегатів Індія придбає і встановить самотужки.

Раніше планувалося, що до 2020 року для Чорноморського флоту РФ будуть побудовані 6 подібних суден. Два фрегати з цих шести вже увійшли до складу ВМФ агресора, ще один проходить державні випробування.

Будівництво інших трьох кораблів призупинили через відсутність двигунів, які раніше поставляло українське підприємство “Зоря – Машпроект” (Миколаїв).

Зараз на суднобудівному заводі “Янтар” у російському Калінінграді в різних стадіях готовності перебуває четвертий і п’ятий корпуси недобудованих фрегатів – “Адмірал Бутаков” і “Адмірал Істомін”.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

Залишити відповідь