20 місць, які варто побачити, поки не зіграв у ящик

СВІТ

Найдовший у Європі міст знаходиться у столиці Португалії – Лісабоні. Вантовий міст через річку Тежу створений руками людини, проте від його розмірів стає трохи не по собі. Тільки задумайтеся, міст може витримувати вітер зі швидкістю 250 км/год і найсильніші землетруси.

Язик Троля (Норвегія)

Ви колись стояли на краю світу? Якщо ні, сміливо вирушайте до гори Ск’єґґедаль у Норвегію. Язик Троля – це виступ, шматок скелі, що відколовся і застиг у горизонтальному положенні. Найсміливіші туристи підіймаються на гору не тільки заради шикарного кадру, але й для цікавого досвіду сходження.

Читайте: Україна вас здивує – круїз Дністровським каньйоном

Ніагарський водоспад (Канада, США)

Ніагарський водоспад складається із трьох великих потоків: Хорсшу-Фолс (Підкова), Американський водоспад і Брайдлвей (Фата). Через розвинену інфраструктуру водоспад дуже популярний серед туристів. Він не є найвищим (висота досягає близько 53 метрів), проте Ніагарський водоспад – один із найпотужніших! Обсяг падаючої води сягає 5 700 куб. м./сек.

Мачу-Пікчу (Перу)

Мачу-Пікчу – найвідоміший і водночас найзагадковіший пам’ятник культури інків, про існування якого ніхто не підозрював аж до початку 20 століття. Місто збудоване на вершині гори, на висоті 2 450 метрів. Мачу-Пікчу входить у список нових чудес світу і є об’єктом, що охороняється ЮНЕСКО.

Чорний пляж (Гаваї)

Пляж Паналу сформувався в результаті вулканічної активності. По суті, це суміш лави та базальту, тому пісок на узбережжі насиченого чорного кольору. Крім туристів на пляжі можна зустріти безліч морських черепах – навіть зникаючих біс.

Північне сяйво (Ісландія)

Північне сяйво можна спостерігати в Ісландії з кінця серпня по квітень. До речі, Ісландія – не єдине місце, де можна побачити північне сяйво, однак саме цю країну безпосередньо асоціюють зі світловим шоу.

Острови Лау (Фіджі)

Місце, яке нагадує картинку з реклами про райський відпочинок. Тут небагато туристів, унікальна та незаймана природа. Завдяки цьому можна відпочити від людей, погуляти по білосніжним пляжам і поніжитися у прозорій воді.

Великий Бар’єрний риф

Найбільший у світі кораловий риф включає 900 островів у Кораловому морі та близько 3 тис. окремих рифів. На Великий Бар’єрний риф можна подивитися з повітря або зайнятися дайвінгом у безпосередній близькості. Якщо ви не любите пірнати, можна відправитися в море на човні з прозорим дном і побачити різноманітну фауну під водою.

Вулкан Аоґасіма (Японія)

Однойменний острів Аоґасіма утворився в результаті вулканічної діяльності. Вулкан вивергався з 1700 року, проте досі активний, а поруч із кратером живуть близько 200 осіб. Щоб по-справжньому оцінити всю красу цього місця, потрібно відправитися на самий пік – понад 430 метрів над рівнем моря. Потрапити на острів можна тільки на вертольоті або човні.

Печера Скафтафетль (Ісландія)

Яскрава сапфірова печера з’явилася завдяки тому, що протягом століть лід тут спресовувався і витісняв повітряні бульбашки. Оскільки кисню не залишилося, лід поглинає сонячне світло і переливається відтінками синього. Для безпеки відвідувати Скафтафетль можна тільки за низької температури повітря.

Раніше знаменитий блогер-мандрівник із Нової Зеландії побував у Львові та поділився враженнями про ціни.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь