А ви знали, навіщо померлі приходять уві сні? Дізнайтесь шокуючу правду, від якої волосся дибки стає

ТЕХНОЛОГІЇ/НАУКА/НЕПІЗНАНЕ

Для чого душі померлих повертаються до нас у снах? Навіщо приходять в наш світ?

Що вони хочуть нам сказати чи, можливо, попередити про щось? І чи взагалі існує людська душа?

Існує порівняно невелика група людей, здатних, за їх твердженням, бачити і спілкуватися з мертвими, духами та іншими потойбічними істотами, існування яких не доведено офіційною наукою, передає Корупція. Інфо.

При цьому свідоцтва та затвердження, отримані від цих суб’єктів, для необізнаного середньостатистичної людини звучать досить переконливо. Якщо повірити у всі ці здаються надприродними, речі, відразу виникає безліч самих різних питань. Для чого вони приходять у наш світ? Що вони хочуть сказати або, можливо, попередити про щось нас? І чи існує людська душа?

Зустрічі з померлими і примарами у снах

Не варто відразу лякатися або починати перегортати різного роду езотеричну літературу, якщо уві сні вам раптом приснився чоловік, давно померлий.

Для початку спробуємо розібратися, в чому ж причина такого явища, і що мертві намагаються нам сказати цим вчинком. Також, в залежності від особливостей сну, можна спробувати визначити, як почувається душа конкретну людину в потойбічному світі.

Так чому ж нам сняться люди, з якими ми водили знайомство при житті або навіть складалися у родинних стосунках? Слід зрозуміти, що взаємини з кожним конкретним людиною не обов’язково закінчуються відразу ж після його смерті.

Ми не перестаємо відчувати якісь почуття і емоції по відношенню до померлого, процес забування розтягується на довгі роки, а деякі спогади залишаються з нами на все життя. Відносини не закінчуються, навіть після смерті залишається якась духовна зв’язок, що дозволяє відчувати і уявляти собі до болю знайомі риси.

Саме цей зв’язок, незавершені справи, невиконані зобов’язання – все це тримає душу мертвого в нашому світі, дозволяючи відкласти процес остаточного прощання.

Так навіщо ж вони приходять до нас? Набагато простіше пояснити це по відношенню до жінок, так як вони завжди були охоронцями роду, домашнього вогнища, а значить, мали найбільш тісний зв’язок з минулими поколіннями.

В даному випадку душі мертвих можуть приходити до вас для певної енергетичної підживлення або ж просто в пошуку допомоги, наприклад, надання якоїсь дуже важливої для них інформації.

Чому ж саме уві сні?

У звичайному стані людина занадто зайнятий повсякденними справами і турботами і не дуже сприйнятливий до різного роду душевним коливань. У сні ж всі основні розумові і життєві процеси уповільнюються, ми занурюємося в малорухливе стан, дуже схоже на смерть, і відповідно мертвим стає набагато легше виходити на контакт і передавати свої послання.

Найчастіше душі приходять у сни до своїм найближчим родичам, до яких були сильно прив’язані за життя. Найбільш ймовірний контакт в перші кілька місяців після смерті, коли ця людина все ще залишається прив’язаний до свого тіла, житла, улюбленим місцям і зберігає свої особливі звички.

Як говорилося вище, мертві приходять в основному для того, щоб попросити у нас про допомогу. У перший час після смерті душа все ще відчуває деякі потреби, наприклад, їй відомо почуття голоду і спраги, емоції, прихильність до певних речей і улюбленим заняттям.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь