А ви знали, навіщо померлі приходять уві сні? Дізнайтесь шокуючу правду, від якої волосся дибки стає

ТЕХНОЛОГІЇ/НАУКА/НЕПІЗНАНЕ

Але так як фізичного тіла більше не існує, сама вона задовольнити все це не в змозі, і саме ви, можливо, зможете допомогти їй у цьому. Якщо уві сні помер просить вас погодувати його, почитати улюблену книгу або ж зігріти, не варто лякатися.

При пробудженні обов’язково обговоріть це, даючи зрозуміти, що побажання було почуто, і виконайте всі необхідні дії для того, щоб максимально виконати його. Це дозволить душі заспокоїтися і знайти довгоочікуваний спокій.

Як визначати стан душі мертвого людини?

Померлі можуть поставати у снах перед нами у зовсім різних станах і обличчях, які здатні розповісти нам про чому при достатній увазі до деталей. На що варто звертати його в першу чергу?

Насамперед, придивіться, як і в що одягнений померлий, хороша і охайний одяг свідчить про сприятливий стан душі.

Також визначте, в якому конкретному віці знаходиться побачений людина. Молодість і краса є добрими знаками, тоді як неміч і хворобливий вигляд свідчать про якісь серйозні проблеми.

Спробуйте відчути запах, витікаючий від померлої людини. Якщо він досить приємний, то це означає, що душа швидше за все знаходиться в приємному місці, тоді як сірчані випари і сморід явно означають страждання і біль, а можливо і пекельні муки.

Також можна зробити певні висновки на підставі того, про що і яким чином з вами розмовляє душа. Наприклад, мертвий може достатньо прозоро натякати на певні випробовувані незручності і негативні відчуття.

Дуже важливим є ваше загальне емоційний стан після пробудження. Якщо залишаються тільки позитивні відчуття, значить, мертвий задоволений і почуває себе досить добре в потойбічному світі. При зворотній ситуації варто замислюватися, чим можна полегшити його долю і допомогти знайти вічний спокій.

Як правильно допомогти померлому знайти спокій

Щоб допомогти душі близької або добре знайомої людини заспокоїтися, необхідно слідувати декільком простим рекомендаціям. Для початку, слід пам’ятати, що найважливішим часом, здатним забезпечити відхід душі щасливий і спокійний світ, є перші 40 днів після смерті. В цей період необхідно зібрати як можна більше побажань і благословляють слів від найближчих людей.

Дуже важлива роль відводиться використовуваної на поминках їжі, найкраще готувати з продуктів органічного походження і обмежити споживання алкоголю. Не варто першим пробувати основні страви – право дегустації належить аж ніяк не вам.

Для того, щоб мертвий зміг оцінити приготовану йому трапезу, необхідно покласти зовсім невелику кількість їжі і поставити перед вівтарем або чином разом зі столовими приладами. Незайвим буде і вимовити поминальну молитву, якщо у вашій релігії такі існують…

Все описане вище повинно було прояснити деякі моменти, пов’язані з приходом померлих у ваші сни. Якщо запам’ятати для себе деякі рекомендації, то вони дозволять краще розуміти причини і природу ваших снів і появи в них душ померлих людей.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь