Апокаліпсис у Москві: з’явилася інформація про жертви

Парниковий апокаліпсис у Москві, викликаний масштабною аварією на трубопроводі ТЕЦ-23, зачепив відразу декілька округів російської столиці.

За інформацією московських ЗМІ,  без гарячої води залишились мешканці Гольяново, Ізмайлово, Сокільників, Метрогородка, Соколиної гори, Богородського.

Через прорив трубопроводі величезна кількість окропу вилилась на дороги. Автомобілісти, які потрапили в парникову пастку, змушені були залізти на дахи машин, чекаючи рятувальників.

Згідно з інформацією місцевих видань, є постраждалі. Один чоловік перебуває в критичному стані, обварившись в окропі.  У постраждалого великі опіки.

Ще 7 осіб отримали менш важкі поранення, п’ятеро з них госпіталізовані. Серед постраждалих – двоє водіїв маршруток, яких обварило, коли вони проїжджали в районі НП.

Зазначимо, що ТЕЦ-23 є однією з найбільших електростанцій Мосенерго, яка забезпечує електричною і тепловою енергією Східний, частково Північно-Східний і Центральний адміністративні округи столиці. Кількість жителів, яких обслуговує ТЕЦ в цілому наближається до 2 мільйонів споживачів.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.