“Буде дуже привабливою для багатьох людей…”: Астролог розповіла про лідера який з’явиться у розпал передвиборної кампанії

Наступного року в розпал передвиборної президентської кампанії в Україні з’явиться новий політичний лідер, передає Корупція.Інфо

Такий прогноз озвучила майстер Міжнародної асоціації фен-шуй, фахівець з китайської астрології Вікторія Хілініч на прес-конференції.

“У наступному році в Україні з’явиться людина, яка буде дуже привабливою для багатьох людей, і за нею підуть”, – зазначила астролог. За її словами, останні кілька років в Україні не було людини, яку можна було б назвати лідером, тоді як у наступному році така людина з’явиться.

Пік прояву активності нового лідера припаде на липень наступного року. Причому, як уточнила експерт, він уже досить відомий у країні – він працював або в політиці, або в містобудівній сфері, або ж був на фронті.

При цьому Хілініч додала, що навесні, особливо в березні, в українській політиці буде багато викриттів серед відомих персон, що буде пов’язано з початком передвиборчої кампанії. Нагадаємо, що 2018 рік, згідно зі Східним календарем, є роком Жовтої Земляної Собаки.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.