Черговий президент ЄС знехтував Путіним

Президент Литви Даля Грібаускайте утримається від привітань Володимира Путіна з переобранням на черговий термін президентом Росії.

“Поки Росія не проявляє поваги до принципів міжнародного права і нехтує правами та інтересами інших країн, ми утримуємося від привітань”, – заявили в прес-службі глави Литви.

Грібаускайте в такому рішенні не єдина. Президент Польщі Анджей Дуда заявив що не буде вітати Володимира Путіна з перемогою на президентських виборах у Російській Федерації. Також були чутки, що і глава США не буде вітати російського колегу.

Трамп привітав Путіна

Раніше портал “Знай.иа” повідомляв, що на Суворовської площі в Москві пройшов мітинг “За чесні вибори”, на якому зібралися близько 500 осіб.

“Учасники мітингу заявили про невизнання підсумків минулих виборів президента і необхідність докорінного реформування законодавства про вибори, також учасники мітингу заявили про необхідність зміцнювати коаліцію ліво-патріотичних сил, яка сформувалася біля Павла Грудініна”, – написав у своєму Facebook координатор “Лівого фронту” Сергій Удальцов.

Російські засоби масової інформації повідомили, скільки людей проголосувало на виборах президента РФ в Україні. В Україні проголосувати змогли 376 осіб, з них 323 – вибрали Путіна. За іншого кандидата – Сергія Бабуріна свій голос віддав один чоловік.

Як відомо, в Україні до голосування допускалися виключно громадяни Російської Федерації, які мають дипломатичний статус, а тому 53 709 підготовлених бюлетенів довелося погасити.

У день голосування, посольство Росії в Києві обгородили парканом, а доступ до консульства Російської Федерації в Одесі закрили через “мінування”. Також, у російську дипломатичну місію в Харкові принесли труну з опудалом Путіна, а у Львові біля Генконсульства країни-агресора палили шини.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.