Чому навчили співачку, телеведучу й активістку Femen перші вчителі

Традиційно в Україні День вчителя відзначають в першу неділю жовтня, тому саме сьогодні всі працівники шкіл отримали свої заслужені квіти і подарунки від своїх учнів. Нерідко і дорослі люди згадують своїх класних керівників і приходять до школи, щоб привітати їх і піднести скромний презент. Адже саме вчителі вносять левову частку в наше майбутнє, саме завдяки їм ми виходимо такими, якими ми є.

Чому ж такому навчили вони наших українських зірок і популярних людей, що вони змогли домогтися успіху в житті? З цим питанням Знай.ua і звернувся до наших селебрітіз.

Навчила не соромитися

Як виявилося, все без винятку артисти з вдячністю згадують своїх перших класних керівників.

«Моя перша вчителька – найкраща вчителька на світі! Любов Йосипівна, – розповіла нам телеведуча і світська левиця Світлана Вольнова. – До сих пір пам’ятаю її. Ми були її першими учнями. Худенька, чорноока, в окулярах, симпатична дівчина щойно закінчила інститут. Вона була сповнена ентузіазму вкласти в нас найкраще».

За словами Світлани, вчительці вдалося навчити її найголовнішого: бути щирою в усьому що робиш і не соромитися говорити те, що думаєш.

«Ще у неї був чоловік – фотограф, який багато нас фотографував всюди: на уроках, на прогулянках, в музеї. Так що кожен рік ми отримували цілий альбом класних фотографій. Це була дуже творча пара», – із задоволенням згадала дитинство телеведуча.

Життя так склалося, що і після закінчення школи, колишньої учениці, пощастило зустрітися зі своєю «другою мамою».

«Вже, будучи дорослою дівчиною, я була в центрі міста і почула, що хтось мене кличе Світланка! Це була Любов Йосипівна. Вона впізнала мене зі спини. Ми спілкувалися кілька годин, як найближчі подружки. Ось така була у мене вчителька. Краща і кохана », – зі сльозами щастя на очах закінчила свою розповідь Вольнова.

Допомогла вибрати шлях

На все своє життя запам’ятала свою першу вчительку і вокалістка групи Furman Band Пальміра Кіевелектро. За її словами, саме вона підштовхнула її у майбутньому стати вчителькою. І зараз Пальміра, крім своєї основної роботи співачкою, також викладає вокал і гру на фортепіано.

«Коли я прийшла в школу на перший урок, я відразу сподобалася своїй першій вчительці Ірині Борисівні, а вона сподобалася мені, – не змогла залишити нас без забавною історії з минулого зірка. -У перший день навчання ми всі залишилися в класі, а вчителька вийшла на пару хвилин і вибрала мене старшої, щоб подивитися за порядком. Але порядку в класі не було. Стадо неслухняних борщагівських хуліганчіков було невгамовним. Тоді я на перерві підійшла до Ірини Борисівни і запитала: “Діти мене не слухаються, щоб вони мене слухали, можна їх бити?”

Не забули свою першу вчительку і дівчата-близнючки з дуету «Анна Марія». Їм це було нескладно, тому що вони ще дуже молоді.

«Людмила Аркадіївна Кешишьян – була для нас особливою людиною, – сказали сестрички. – Завдяки їй ми полюбили школу, полюбили вчитися. Вона не просто вчила. Вона знала, як знайти підхід до кожного. Це той випадок, коли все її любили і поважали, хоча вона ні разу не піднімала голосу на учнів. Ми їй дуже вдячні. Вона стала рідною людиною для нас».

Саме вона вселила ще на той момент маленьким дівчаткам, що найважливіше у житті – це бути справжньою людиною.

«Вона говорила, що інтелект, знання – це одне, а вміння бути освіченою людиною, бути Людиною з великої літери – це інше. Вона вчила нас бути людьми», – сказали артистки.

Навчила бути краще

Перші вчителі були не тільки у наших зірок, але і у інших популярних особистостей. Напевно, багато хто, бачачи акції руху Femen, не раз задавалися питанням, чому ж цих дівчат вчили у школі?! Тепер у вас буде відповідь на це питання.

«Я добре пам’ятаю свою першу вчительку. Вона була молода, сувора і поважна. Ця та людина, перед якої було соромно чогось не знати, чи не вивчити, хотілося бути краще.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.