Цілком таємно! Стало відомо, як радник Путіна захопив Україну

Процесом захоплення України поетапно займався радник президента РФ Сергій Глазьєв.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

“Це буде у всіх підручниках з історії! Як проводився “референдум” у Криму, хто давав накази, як “мирні шахтарі” виходили на мітинги в підтримку “народної республіки” і “русского мира” – все це тут. Справу проти Януковича відкрило секретні матеріали”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, йдеться про аудіозаписи розмов між радником президента РФ Глазьєвим і депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, “Інституту країн СНД” – одними з провідних фахівців по Україні в оточенні Путіна.

На записах зафіксовано, як 1 березня Глазьєв говорив про необхідність зібрати в Запоріжжі натовп для захоплення облдержадміністрації і про підпорядкування міліції загарбникам.

1 березня Глазьєв дав вказівки одному з організаторів проросійського мітингу в Одесі, що натовп відпускати не можна, і треба брати облрада і збирати депутатів, і не розходитися, поки депутати не приймуть рішення про визнання влади в Києві нелегітимною.

“6 березня Глазьєв дзвонить Аксьонову і повідомляє, як саме треба формулювати питання в бюлетені для “референдуму”. Аксьонов доповідає – з РФ прибули в Крим п’ять груп для організації агітації на підтримку “референдуму”, причому вже з видрукуваної продукцією”, – пише Бутусов.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.