Даша Астаф’єва через свого нареченого покрилася висипом

Сьогодні, 27 грудня, співачка і модель Даша Астаф’єва покликала своїх шанувальників і представників преси під Солом’янський суд, де слухається справа її нареченого Артема Кіма. Нагадаємо, 37-річний обранець зірки – син колишнього гендиректора НАЕК “Енергоатом” і Південно-Української АЕС Віссаріона Кіма. Його звинувачують у привласненні 27 млн. гривень.

«Через цю справу ми так і не змогли одружитися, – намагаючись не розплакатись, розповіла Астаф’єва. – Ми всі на нервах. Мене запитують – чому у вас немає дітей? А які можуть бути діти, коли ми весь час перебуваємо під тиском».

Зірка додала, що проходить свідком у цій справі і через нерви у неї навіть почався абсцес.

Також Астаф’єва підкреслила, що буде до останнього підтримувати свого нареченого, якого вона вже зараз називає чоловіком.

«Звичайно, є якісь моменти, коли ми переживаємо з моїм улюбленим, я знаю, що ми переможемо навіть найбільше зло. Просто є моменти, про які нам у нашій країні треба всім мовчати, я досить довго мовчала, а зараз в мені говорить, напевно, жіноча природа, революційна», – підкреслила зірка журналу Playboy.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.