“Декілька чоловіків почали бити і жорстоко ґвалтувати”: В мережі розповіли про страшні злочини бойовиків

“Визволителі” займалися грабунками, вбивствами і зґвалтуваннями 

У мережі розповіли про нових злочинів прокремлівських терористів на Донбасі. Про це пише блогер Денис Казанський на своєму блог на своїй сторінці в Facebook., передає Корупція.Інфо.

За його словами, нещодавно з’ясувалося, що і в Брянці “визволителі” насправді не рятували місцеве населення від карателів, а займалися грабунками, вбивствами і зґвалтуваннями.

“Тільки тиждень минув, як втік Плотницький, як тут же з’ясувалося, що один з вірних йому депутатів “народної ради” ЛНР – ґвалтівник і садист”, – пише Казанський.

Як стверджує блогер, мешканка Брянки як розповіла депутат Віталій Морозов, який в 2014 році складався в комендатурі, разом з іншими “визволителями Донбасу” катував і ґвалтував її в 2014 році

“29 листопада в поліцію звернулася Оксана Шалашная, 1981 р., мешканка р. Брянки. У заяві вона повідомила, що в кінці липня 2014 р. її незаконно затримали, а потім зґвалтували і побили так звані співробітники військової комендатури р. Брянка. За наявною інформацією, в кінці липня 2014 р. гр. постраждала була затримана співробітниками військової комендатури р. Брянка, в парку ім. Жовтневої революції м. Брянка, і доставлена в комендатуру”, – написав Денис, посилаючись на джерела сепаратистів.

Без всяких причин, дівчину почали бити і ґвалтувати знайомі їй місцеві “учасники ополчення” Дмитро Антонов і Віталій Морозов. Після зґвалтування підключилися і інші співробітники в кількості приблизно 8-12 чол. З-за шокового стану, дівчина не могла точно сказати, скільки чоловік її ґвалтували. ю

За словами блогера, зазначений Віталій Морозов — це діючий депутат народної ради “ЛНР”. У 2014 році він “звільняв від фашизму” жителів Брянки та “куратори” нагородили його зразкову службу місцем в “парламенті ЛНР”.

Казанський повідомив, що Морозова три роки не чіпали, а тепер раптом “розкрилася страшна правда про його злочини з-за того, що під час путчу в “ЛНР” він підтримав Теслярського і виступив проти Корнета.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.