День весняного рівнодення 2018: головні традиції і заборони

День весняного рівнодення – важлива віха зміни сезонів, а також астрономічний початок весни. Навесні день збільшується, а ніч скорочується. І 20 – 21 березня наступає момент, коли тривалість дня і ночі виявляються рівними. Такий день має назву день весняного рівнодення. Про це повідомляють ЗМІ.

Кажуть, що власні думки в цей день впливають на те, що буде відбуватися з людиною найближчим часом. Тому треба думати тільки про хороше і загадувати позитивні бажання.

Не можна з’ясовувати стосунки, починати конфлікти, це призведе до руйнування стосунків. Емоції гніву і агресія призведе до появи енергії руйнування в житті, тому їх слід уникати.

Також у цей день добре шанувати предків, веселитися, зустрічати оновлення природи, ходити в гості і дарувати іншим позитивний настрій. Чудово, якщо є можливість приготувати випічку. Частування дають близьким людям, друзям і відносять у дар предків.

Проводити очисні медитації, а також практики на збільшення енергії, що допомагають зберегти здоров’я і бадьорість на наступні місяці.

Сам будинок слід очистити від негативної енергії. Для цього використовуються палаючі свічки, окроплення святою водою, обкурювання травами. Обов’язково потрібно зробити прибирання в будинку, прибрати сміття і позбутися від непотрібних речей.

Цей день є унікальним моментом, що допомагає виправити накопичені помилки, пробачити найважчі образи і самим отримати прощення.

Нагадаємо, 20 березня нас чекає дуже магічний день. Такі дні бувають раз на рік, тому настійно радимо не пропустити хорошу енергію. Що ж за день такий і що він значить для людства – відповідь є.

В цей день відзначають весняне рівнодення – входження Сонця в знак Овна. Це точка початку нового астрологічного року, точка потужного старту. Настає весна, природа пробуджується і починається новий виток життя.

Сонце – головний дарувальник життя на нашій планеті, перебуваючи в Овні, воно несе максимум життєвої енергії, максимум сили. Таке астрономічне явище буває раз на рік і вважається дуже важливою крапкою. Молодий місяць – це теж символ нового періоду, початку.

Дивіться сюжет про подію

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.