Дизайнер: наймодніші Єфросиніна і Джамала, а Білик з Козловським пасуть задніх

ШОУ-БІЗ

Минулі два тижні запам’яталися київській тусовці безперервними показами мод. Спочатку пройшов стильний і молодіжний Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, а потім цілий тиждень хвилював уми всіх модниць Ukrainian Fashion Week.

Обговорювати моду і те, що пропонують носити дизайнери, ми не будемо, так як для цього є профільні ресурси. Але ось поміркувати про те, наскільки наші зірки розбираються у моді – було б цікаво.

Fashion Week вже не той

Запитувати про те, як одягаються наші зірки дизайнерів, які були представлені на минулих тижнях моди – дохлий номер, так як вони ніколи не скажуть негатив, навіть якщо він і є. Тому Знай.ua звернувся до відомого дизайнера одягу і аксесуарів Ксенії Весніній, яка не брала участі у модних показах, тому змогла незалежно висловити свою думку.

«Перше, що спало на думку про минулий тиждень моди у Києві так це те, що слов’янське жлобство не викоренити! – емоційно розповіла нам дизайнер. – Якщо раніше ця подія була масштабним і воістину Luxury, то зараз це був стадний потік незрозумілих людей. При цьому природно відзначилися і наші зірки».

Ксенія просто катком пройшлася по українським знаменитостям, які побували на UFW.

«Парочка Дюденко (стилісти В’ячеслав та Ірина Дюденко), прям Бім і Бом! Розміняли п’ятий десяток, а все намагаються молодитися, – не соромлячись у виразах, розповідала нам Ксенія. – У результаті В’ячеслав виглядає як неохайний підліток, а його дружину Ірину, як ніби тільки з жердини зняли! Хай вибачить мене дружина екс-політика Сергія Тігіпка Вікторія, але це ж треба мати талант перетворити себе з цікавої жінки в смаку на одягнену бабусю».

При цьому Весніна вміє не тільки критикувати, були зірки, які їй припали до смаку.

«Дійсно стильними були Маша Єфросініна та дівчина Блонда. Попереднім раджу змінити іміджмейкера », – дала вона пораду зіркам.

Наймодніші

Цікаво, що почуття стилю і відмінний смак телеведучої Маші Єфросиніної відзначили і інші знавці моди.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь