Дружину відомого французького режисера облили кислотою у Дніпрі

У Дніпрі дружині відомого французького режисера Оліаса Барко – Любові Баркооблили обличчя кислотою. Лікарі боряться за праве око дніпрянки. Жінка певна – її замовив колишній чоловік. Після розлучення він не віддає дружині їхнього маленького сина. Її новий чоловік – французький режисер – підтримує кохану і вимагає від українського правосуддя якомога швидше посадити замовника та виконавця за ґрати. Про це йшлося у сюжеті ТСН.

Напад на жінку стався біля кафе, в якомувона була із друзями. Люба згадує – вийшла забрати квіти у кур’єра нібито від колишнього чоловіка. Але замість кур’єра із квітами Люба побачила хлопця з пляшкою.

“Він йшов у капюшоні і в момент, коли він проходив просто біля мене, я побачила вже пляшку у нього в руках. Вже буквально через секунду я почала задихатися і зрозуміла, що я падаю з ніг”, – розповіла жінка.

Першу допомогу жінці надали друзі. Далі її рятували медики лікарні імені Мечникова, куди Любу доправили у критичному стані. Концентрована оцтова кислота спалила молодій жінці обличчя, шию, дихальні шляхи та очі. Найбільше постраждало праве око. У Дніпрі лікарі зробили все можливе, але зір відновити не змогли.

Люба розповідає – колишній чоловік украв в неї дитину і не віддає. Дворічного Платонамама бачить не більше двох разів на тиждень, лише годину. Завжди під пильним оком колишнього чоловіка і за зачиненими дверима. Органи опіки та правоохоронні органи не допомагають, каже Люба. За її словами, заможна родина її колишнього має там зв’язки.

Наразі праве око Люби рятують брюссельські лікарі. Прогнози не надто добрі, бо вона мала опік ока найвищого ступеня. Можливість для відновлення ока доволі низька, але вона існує, Вже є зона, яка починає відновлюватися, що є доброю новиною.

За фактом нападу поліція відкрила кримінальне провадження.

“Зараз досудове слідство триває, ми чекаємо на те, щоб заявниця надіслала нам довідку, який саме ступень тілесних ушкоджень в неї є. Можливо, тоді буде перекваліфікація на більш тяжку статтю. Офіційно письмового повідомлення про підозру нікому не вручено”, – розповіли нам у поліції.

джерело gazeta.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.