“Дуже схоже на піар” – озвучили нову версію у справі Рубана-Савченко

Звинувачення Володимира Рубана та Надії Савченко в підготовці терактів може бути продуманою піар-акцією.

Так вважає 47-річний Богдан Петренко, політолог, заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму, передає Gazeta.ua

“Не можна говорити однозначно. Це може бути і рука Москви. Спеціально злили інформацію СБУ через власні канали про те, хто і коли буде перевозити зброю через кордон. Мета – посіяти конфлікт між ГУР та СБУ й посіяти недовіру до українського парламенту.

Офіційній версії не вистачає кількох моментів. По-перше, – великі терористичні акти в Україні не вигідні Москві, бо приведуть до згуртування населення. По-друге, сумніваюся, що сама Надія Савченко має спроможність налагодити контакти серед військових та розвідників. Дуже схоже на піар-акцію для підняття рейтингу Віктора Медведчука та самої Савченко”, – каже політолог.

Керівника “Офіцерського корпусу” Володимира Рубана затримали 8 березня 2018 року на КПП Майорськ у зоні АТО. Перевозив зброю та вибухівку нібито для ліквідації президента України Петра Порошенка. 15 березня 2018 року генеральний прокурор Юрій Луценко звинуватив у підготовці терактів у Верховній Раді нардепа Надію Савченко.

джерело gazeta.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.