Гвалтування і змії у воді: В яких умовах жінкам доводиться служити в армії

Нестерпний сморід, відсутність води, насильство і нелюдські фізичні навантаження – все це реалії служби в північнокорейській армії. Про нелюдські умови розповіла колишня жінка-солдат армії КНДР Лі Со Йон, передає Корупція.Інфо.

Так як в країні панує голод, а в армії непогано годують, жінка вирішила податися добровольцем. Їй довелося жити в казармі з 20-ма жінками.

“Нам, жінкам, особливо важко, коли ми не можемо нормально прийняти душ. Бо немає гарячої води. До гірського струмка приєднали шланг, і вода лилася прямо з цього шланга. З нього випадали жаби і змії”, – розповіла Єп.

Жінкам на службі робили менше фізичних навантажень, ніж чоловікам. Однак, їм ще доводилося займатися господарством, при чому деякі речі – щоб представники протилежної статі не бачили.

“За півроку або рік служби, через недоїдання та постійний стрес, у нас зникали менструації. Жінки-солдати раділи відсутності місячних. Говорили, що радіють, тому що ситуація і без того важка, а з місячними було б набагато гірше”, – заявила вона.

Йон зауважила, що жінкам досі доводиться користуватися в армії традиційними білими бавовняними ганчірками, які потрібно кожну ніч прати. А щоб чоловіки даного процесу не бачили, їм доводиться займатися цим на світанку.

“Командир роти залишався увечері в своїй кімнаті в розташуванні та гвалтував жінок-солдатів, які були під його командуванням. Це повторювалося знову і знову, без кінця”, – поділилася військова, зазначивши, що з нею такого не траплялося.

Служити в армії жінці довелося в 1992-2001 роках. У 2008-му вона спробувала втекти через кордон в Південну Корею. Однак, план провалився. Жінку кинули за ґрати. Але через рік після звільнення Йон зважилася на другу спробу – цього разу успішну. Вона перепливла річку Туманган і опинилася в Китаї. Вже звідти вирушила в Південну Корею через посередника.

Раніше, 22 листопада в мережі поширили відео, як солдат КНДР намагається утекти в Південну Корею. Коли його машина застрягла, військовий вибіг з авто і попрямував у бік кордону. Це викликало справжній переполох серед його побратимів. Вони стріляли йому вслід, переслідували і навіть поранили. Проте, йому все ж вдалося перебратися до сусідів.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.