iPhone vs Samsung: хто стане флагманом року

РІЗНЕ

Головною фішкою лінійки Galaxy S8 став дизайн смартфона і його практично безрамковий дисплей діагоналлю 5,8 дюймів і 6,2 дюймів у старшого брата, який займає майже всю передню панель. Дисплей – Quad HD + Super AMOLED. Новинка отримала потужний і енергоефективний восьміядерний процесор на 10-нанометровому техпроцесу (за характеристиками такий же як і у iPhone).

 

Пристрій також підтримує бездротову зарядку. Крім сканера відбитку пальців, телефон сканує і райдужну оболонку ока. Що стосується камери, то тут практично ідентично з новими флагманами від Apple.

 

 

Презентований через кілька місяців Samsung Galaxy Note 8 отримав 6,3-дюймовим дисплей з Quad HD + якістю, позбувшись від механічної кнопки.

 

 

Відмінна риса фаблету – він забезпечений стилусом, вбудованим в корпус пристрою. Телефон має також захист від пилу і води і можливості для біометричної аутентифікації як у Galaxy S8 і S8 +

 

Що стосується цін, Samsung продає Galaxy S8 з 64 Гб пам’яті за 22999 тис. Грн. Продаж пристроїв Apple розпочнеться 22 вересня за ціною від 700 доларів за iPhone 8 і від 800 доларів за iPhone 8 Plus. Ціна на iPhone X на американському ринку буде стартувати з 999 доларів, що можна порівняти з 35 тис. Гривень.

Джерело

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь