Кремль запанікував через новітню ядерну зброю США

У Росії занепокоїлися випробуваннями нової ядерної бомби, які проводять в США. Москва вважає, що зброя може обернутися катастрофою для мирного населення.

Про це повідомляє Newsweek. У Росії злякалися, що модернізована високоточна керована ядерна бомба зменшить бар’єр для використання такого виду зброї в бою.

Йдеться про бомбу B61-12. США вже тривалий час працюють над її вдосконаленням. Минулого тижня на полігоні провели повторні випробування бомби. Тести планую проводити протягом наступних трьох років, а потім вона замінить застарілі зразки.

Першу високоточну керовану ядерну бомбу в світі B61-12 поставлять на озброєння американської армії вже в 2020 році.

Росії, яка аж ніяк не може похвалитися статусом самого миролюбного держави, не подобається навіть сама ідея створення подібного озброєння. Нова бомба, на думку Кремля, “може змінити підхід до самого його використання” і може залишити “катастрофічні наслідки для мирного населення”.

“Постановка таких бомб на озброєння об’єктивно може призвести до зниження порога застосування ядерної зброї. У цьому, як нам представляється, і полягає головний негативний ефект проведення модернізації”, – висловив свою думку глава департаменту контролю за озброєннями МЗС Росії Михайло Ульянов.

Американські військові пояснили, що їх новий зразок ядерного озброєння дозволить оновити систему ядерних можливостей США. Все попереднє озброєння розроблялося ще в 60-роках минулого століття.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.