Криптовалюта в Україні: як заробити та чи варто вкладати у біткоїни

У січні курс сягав 20 тисяч доларів за один біткоїн. А вже на початку лютого він впав аж до 6 тисяч.

Експеримент Фактів тижня – купимо біткоіни, і спостерігатимемо весь тиждень – як змінюватиметься курс. Замість тисячі гривень на рахунку опиняється лише 650. Вже існують криптомати.  Їх два в Україні – обидва  в Києві.

Фінансовий експерт Владислав вважає такі інвестиції програшними. У зростання криптовалюти він не лише не вірить, а й прогнозує її крах. І таких песимістів – чимало.

А ще ними не вигідно розраховуватись. Той же великий відсоток комісії  і відсутність державних гарантій, аргументи не на користь криптовалюти.

А ось  фінансист Ерік Найман – оптиміст.  Віртуальні гроші, за його словами – це валюта майбутнього. Курс біткоїна зростатиме.

А що ж в Україні? Чи можна у нас розраховуватися криптогрошима? Одна із мереж ломбардів вже оголосила: бере криптовалюту під заставу. Замість електронної техніки та золотих прикрас.

Парадокс. Не дивлячись на ажіотаж на фінансовому ринку, всі операції з біткоїнами в Україні досі поза законом.

В громадській організації Антикорупційний штаб помітили тенденцію – криптовалюти все частіше фігурують у правоохоронних звітах.

У кіберполіції  також головний біль – сюди щодня телефонують обдурені шахраями вкладники в крипто валюти. Хакери крали гроші із гаманців. Знайти і покарати злочинців неможливо.

А ще майже неможливо довести, що саме з твого електронного гаманця – шахраї поцупили криптогроші.

Така собі паралельна реальність. Руки у нардепів до законопроекту про криптовалюти ніяк не доходять, натомість вони декларують сотні, а то й тисячі біткоїнів.

Якщо все піде гладко – місяць на голосування – далі канікули і можливо тільки восени Україна отримає закон про обіг криптовалют.

З тисячі гривень після сплати комісії та у перерахунку на американську валюту, у Фактів тижня на рахунку було 24 долари 14 центів. Зараз – 20 долари і 40 центів – за час зйомки сюжету втратили на коливанні курсу майже 4 долари.

Співробітник крипто біржі Семен Каплоушенко результатом нашого експерименту не здивований  – чекати швидких надприбутків не варто. Вкладення в криптовалюту, каже, це ризик, треба бути готовим до втрат і не витрачати останні заощадження.

джерело fakty.ictv.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.