Кривава бійка в нічному клубі закінчилася вкрай плачевно: фото

Сьогодні в Сумах охоронці нічного клубу “Luna” серйозно побили двох відвідувачів закладу, передає ТСН.

Як зазначила сестра одного з постраждалих Анастасія, 22-річний Павло разом із компанією друзів зайшов у нічний клуб близько першої години ночі. Через кілька годин вони зібралися йти, але на виході помітили, як охоронці б’ють чоловіка.

“Коли брат діставав номерок (в гардероб, щоб забрати куртку. – Ред.), у нього впала сумочка-банан. Він нахилився, і його затягнули в бійку, одразу вдарили в обличчя, він упав і його почали бити. Вони зупинилися тільки тому, що хтось викликав поліцію”, – повідомила Анастасія.

Дівчина додала, що компанія відразу звернулася в поліцію.

Варто відзначити, що потерпілий отримав струс і забій мозку, у нього зламаний ніс, верхня щелепа, немає двох зубів. Зараз Павло перебуває на стаціонарі в лікарні. Пізніше хлопця переведуть в неврологічне відділення.

“Я не знаю, навіщо мого брата туди потягло. Там охоронці самі часто провокують людей, так ніби нацьковують один на одного. Їм якоїсь причини для побиття і не треба”, – сказала Анастасія.

Також місцеві жителі стверджують, що нічний заклад Luna давно відомий у Сумах саме тим, що тамтешні охоронці постійно б’ють відвідувачів.

Ще в місті ходять чутки, що у власника закладу Олега Уруна є зв’язки в керівництві місцевої прокуратури, завдяки чому його працівники ще жодного разу не понесли покарання.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.