Кривава ДТП Зайцевої: у справі сплив новий персонаж

У Харкові провели слідчий експеримент, щоб відновити повну картину жахливої ​​аварії на вулиці Сумській, де під колесами Lexus Олени Зайцевої загинули 5 осіб і ще один в реанімації. У розслідуванні ДТП з’явилась нова важлива деталь щодо іншого учасника зіткнення.

Про це повідомляє “Город Х“. Правоохоронці, які приїхали на місце одразу після ДТП, натякають, що Геннадій Дронов був не один в салоні Touareg. Разом з ним їхала ще дівчина. Але тепер вона відмовляється від дачі показань і співпраці зі слідством. Про цю важливу деталь стало відомо лише через два тижні після аварії і вона широко не обговорювали.

“Він їхав зі своєю знайомою. Дружини у Дронова немає”, – пояснило джерело в правоохоронних органах.

Адвокат Дронова Сергій Перепелиця також підтвердив, що в машині його підзахисного був пасажир. Однак людина не відмовляється від дачі показань, але до сьогоднішнього дня його ніхто до справи не залучав.

У той же час сам водій Touareg ще не брав участі в слідчих діях. Дронов вдруге пропускає реконструкцію подій через хворобу. Він до цих пір відновлюється після ДТП.

Адвокат розповів, що його підзахисний у справі проходить як свідок. У цьому статусі йому не обов’язково бути присутнім під час слідчого експерименту.

“Всі дії слідства на сьогодні з нами узгоджені. Але коли Геннадія випишуть з лікарні, ми будемо просити, щоб слідчий експеримент провели і з нами”, – підкреслив Перепелиця.

Відео аварії в Харкові з камер спостереження

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.