Людожери з Росії вперше заговорили

За інформацією місцевих ЗМІ, обвинувачений взяв на себе провину тільки за одне вбивство, а причетність його дружини до поїдання жертв – заперечує.

Член громадської спостережної комісії Краснодарського краю Віктор Бєліков запевняє, що Бакшеєв має неохайний вигляд, як людина, яка опустилася і перестала слідкувати за собою. Однак з правоохоронними органами він веде себе стримано – робить паузи в розмові, обдумуючи кожну фразу-відповідь.

“Зі спілкування з ним я зрозумів: він знає, що про нього писали ЗМІ, і вважає, що журналісти його обмовили”, — підкреслив Бєліков.

Зі слів Бакшеєва відомо, що 8 вересня нинішнього року подружня пара познайомилася з 35-річною жінкою. Разом випиваючи, вони посварилися. В ході конфлікту чоловік убив свою нову знайому, а її тіло – розчленував. Частини тіла сховав на одній із вулиць.

Додамо, що зараз Дмитро Бакшеєв утримується в одиночній камері, оскільки правоохоронці побоюються за його життя. При цьому сам він має намір домагатися переведення в загальну. Його дружина — Наталя Бакшеєва – навпаки сидить в загальній камері ще з жінками. Вона також заперечує, що практикувала канібалізм, винною себе не вважає.

Експерти-криміналісти приступили до розслідування

Разом з тим, у пари є син. Однак виховання хлопчика батьки переклали на плечі бабусі і дідусі, воліючи пиячити.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.