Мільйони за навчання: куди вступили дочка Гройсмана і син Луценка

СУСПІЛЬСТВО

Зовсім недавно продзвенів перший дзвінок для українських школярів і студентів. Тепер їм належить цілий навчальний рік гризти граніт науки і осягати ази майбутньої професії.

Творити своє майбутнє у вересні почали і багато дітей вітчизняних політиків. Більшість з них, звичайно, вчаться за кордоном, але є і індивідууми, які вирішили отримати український диплом.

Син за батька

На Батьківщині вирішив вчитися молодший син Юрія Луценка Віталій, який вступив до Інституту міжнародних відносин університету Шевченка на факультет міжнародного права.

«Я не хотів їхати вчитися за кордон», – зізнався син Генерального прокурора.

Сам же Луценко, пам’ятаючи про те, що зайняв крісло глави ГПУ не маючи профільної освіти, висловився з гумором.

«Хтось же у сім’ї повинен мати юридичну освіту», – сказав генпрокурор.

Контракт і бюджет

У цьому ж вузі навчається і дочка віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка Анастасія. Вона осягає ази міжнародної економіки. Як і син Луценка, дівчина вчиться на контракті, тому батькам доведеться викладати за навчання своїх чад щороку близько 50 тис. гривень.

Цікаво, що брат-близнюк Анастасії Ярослав, зумів вступити у цей же університет на бюджет. На відміну від престижних зараз професій юриста або економіста, хлопець вибрав факультет психології.

Львівський підприємець

Також в Україні, але не у столиці, а у Львові вчиться син депутата від БПП Богдана Дубневича Павло. Він закінчує Національний університет «Львівська політехніка».

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь