Мільйони за навчання: куди вступили дочка Гройсмана і син Луценка

Зовсім недавно продзвенів перший дзвінок для українських школярів і студентів. Тепер їм належить цілий навчальний рік гризти граніт науки і осягати ази майбутньої професії.

Творити своє майбутнє у вересні почали і багато дітей вітчизняних політиків. Більшість з них, звичайно, вчаться за кордоном, але є і індивідууми, які вирішили отримати український диплом.

Син за батька

На Батьківщині вирішив вчитися молодший син Юрія Луценка Віталій, який вступив до Інституту міжнародних відносин університету Шевченка на факультет міжнародного права.

«Я не хотів їхати вчитися за кордон», – зізнався син Генерального прокурора.

Сам же Луценко, пам’ятаючи про те, що зайняв крісло глави ГПУ не маючи профільної освіти, висловився з гумором.

«Хтось же у сім’ї повинен мати юридичну освіту», – сказав генпрокурор.

Контракт і бюджет

У цьому ж вузі навчається і дочка віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка Анастасія. Вона осягає ази міжнародної економіки. Як і син Луценка, дівчина вчиться на контракті, тому батькам доведеться викладати за навчання своїх чад щороку близько 50 тис. гривень.

Цікаво, що брат-близнюк Анастасії Ярослав, зумів вступити у цей же університет на бюджет. На відміну від престижних зараз професій юриста або економіста, хлопець вибрав факультет психології.

Львівський підприємець

Також в Україні, але не у столиці, а у Львові вчиться син депутата від БПП Богдана Дубневича Павло. Він закінчує Національний університет «Львівська політехніка».

«Він вивчав економіку і підприємництво, – розповів Знай.ua випускник цього вузу Олександр. – Зараз не знаю, може в цьому році перевівся кудись закордон».

Закордон нам допоможе

До речі, про закордон. Левова частка нащадків наших законодавців вчаться саме там, видно їхні батьки не дуже довіряють українській освіті. Наприклад, старша дочка прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Юлія отримує диплом юриста в одному з лондонських університетів.

Кілька років тому до сестри перебралася і друга дочка прем’єра Крістіна. Їй вдалося вступити у приватну школу-пансіон CATS College на спеціальність «Мистецтво і дизайн», де також навчають іноземним мовам. Навчання у цьому закритому закладі недешеве: рік коштує приблизно 1,8 млн гривень.

У Великобританії також вчиться і дочка колишнього голови АП, а нині секретаря Національної інвестиційної ради Бориса Ложкіна Анастасія. Вона вступила до одного з найпрестижніших вузів цієї країни UCL (Університетський коледж Лондона). Щоб стати студентом цього навчального закладу Насті довелося за три тижні здати 11 іспитів.

Мода – наше все

Навчаються діти наших політиків і в інших країнах Європи. Наприклад, молодша дочка депутата від пропрездінетского блоку Ігоря Кононенка Ольга, з цього року буде навчатися у найпрестижнішому Інституті моди і дизайну в світі Марангони. Один з його філій знаходиться у Франції, саме там і вирішила дочка політика почати своє студентське життя.

Вартість навчання у цьому вузі за рік становить трохи більше 500 тис. грн.

Цікаво, що дочки Президента Петра Порошенка Олександра і Євгенія також у цьому році стали студентками. Але на даний момент голова держави не розкриває назви навчальних закладів, куди вступили його діти.

Але можна припустити, що, так як дівчатки закінчили школу у Великобританії, то, найімовірніше, підуть по стопах їх старшого брата Олексія. Як відомо, він здобув вищу освіту у Лондонській школі економічних і політичних наук, а також у Міжнародній бізнес-школі у Франції.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.