Монстри серед нас. 6 найстрашніших істот світу

ТЕХНОЛОГІЇ/НАУКА/НЕПІЗНАНЕ

Яких тільки істот немає на Землі, але ці вселяють справжній жах. Факти ICTV зробили для вас добірку найбільш жахливих монстрів нашого світу.

Риба з людським обличчям

Рибу-краплю часто називають рибою з людським обличчям. У неї величезні очі, які багато хто називає сумними, а також ніс, який за формою нагадує людський.

Вона має унікальну будову тіла, через яку стає абсолютно не схожою ні на одну земну рибу. Довжина тулуба складає до 70 см, на ньому немає луски, плавників, а також плавального міхура.

Мешкає цей глибоководний монстр у Тихому, Атлантичному і Індійському океанах. Зокрема, її можна зустріти біля узбережжя Австралії і Тасманії.

Акула-гоблін

Свою назву отримала за химерну зовнішність: морда цієї акули закінчується довгим дзьобовидним виростом, а довгі щелепи можуть далеко висуватися.

Найбільша відома особина досягала довжини 3,8 метра і важила 210 кг.

Мешкає вона на глибині від 300 до 1300 метрів, але може опускатися і глибше. Акулу-гобліна можна зустріти у теплих і помірних водах Атлантичного і Індійського океанів, а також поблизу Африки і Каліфорнії.

Морський диявол

Цей морський мешканець і справді нагадує монстра. Він вічно голодний, огидний і дуже небезпечний для глибоководних жителів.

Рот у цієї риби до неподобства великий, він втиканий частоколом гострих зубів. Гола шкіра з бахромою зі шкірястих мочок надає їй на рідкість страхітливий вигляд.

Цей вид риб живе у північно-західній атлантичній прибережній зоні.

Але, незважаючи на жахливу зовнішність, ця риба з розряду делікатесів. Її їдять мільйони людей в Європі, Японії, і в США.

Риба-жаба

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь