М’ясорубка в Гудаурі: очевидець розкрив нові подробиці трагедії

Евакуація людей з підйомника на курорті Гудаурі після НП була злагодженою і оперативної. Очевидець трагедії харків’янин Максим Панікар розповів, що з української групи серйозно постраждала дівчина.

“З нашої групи дуже постраждала одна дівчинка з Києва – Inna Ishchuk! Всі інші живі-здорові, відбулися невеликими испугами”, – заявив Максим.

За даними очевидця, на момент відмови гальм підйомника там знаходилися четверо українців.

“На підйомнику були наші чотири людини, включаючи мою дружину Юлю, яка зістрибнула разом з хлопцями, і Інна, яка з якихось причин не змогла зістрибнути і її закинуло на хорошій швидкості прям в місце зупинки всіх підйомників. При стрибку з підйомника третя дівчина Аліна зачепилася курточкою про підйомник і її протягнув метрів вісім і відкинуло в бік. Після цього минуло ще чотири крісла без людей і канатка зупинилася”, – розповідає він.

За його словами, киянку Інну відкинуло між бетонних блоків опор канатної дороги, але вона була у свідомості. На місці події почав їй допомагати парамедик з Польщі, а через сім-десять хвилин приїхали рятувальники і забрали дівчину до лікарні.

“Серед тих, хто залишився на підйомнику були п’ятеро наших хлопців, зняли їх десь через півтори години після аварії, операція по евакуації людей з підйомника була відносно швидкої і злагодженої”, – пише він.

Панікар пише, що по приїзду в лікарню там вже знаходилися потерпілі від аварії підйомника.

“Я побачив в іншій палаті вже лежачу вагітну Шведку, яка вистрибнула з підйомника. В лежачому положенні привезли ще одну жінку і двох чоловіків, один з яких через п’ять хвилин встав і сказав, що з ним все добре. Ще був хлопець можливо з поламаною ногою і три людини з забоями”, – додав він.

Чоловік розповів, що в лікарню пізніше приїхали представники курорту, поліції і міністр економіки Грузії.

Як повідомляв портал “Знай.uа” туристка показала роботу “скаженого” підйомника на грузинському курорті Гудаурі з висоти в кілька метрів. Жінка особисто спускалася на канатній дорозі, яка пізніше перетворилася в “м’ясорубку”.

Увага!!! Відео містить сцени насильства, 18 +

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.