На узбережжі виявили невідомого науці хижака

Біля узбережжя Канади палеонтологи виявили останки стародавнього членистоногого. За словами дослідників, істота, що отримала ім’я Habelia optata була глибоководним хижаком і проживала на нашій планеті близько півмільярда років тому. Як повідомляють російські ЗМІ, тіло стародавньої істоти було вкрите твердими шипами.

При цьому будова її тіла було набагато складнішою, а шкіра – більш міцною. Тіло давнього жителя океанічних глибин мало покриття з шипів. Вони сприяли тому, щоб хижак зміг, тікаючи від небезпеки, прослизнути між каменями. В його пащі знаходиться три ряди особливо гострих зубів. Панцир хижака є шкіряним. Зовні він дещо нагадує той, що носять сучасні черепахи. Його основне призначення – захист від високого тиску під час перебування на значній глибині.

 

Саме в цих океанічних сферах, як вважають вчені, Habelia optata мешкали переважну кількість часу. Для свого полювання вони воліли ховатися в камінні, що знаходяться на дні. До теперішнього часу фахівцям вдалося виявити та ідентифікувати лише один екземпляр даного виду. Його колір був сірим, що вважається найбільш вдалим для якісного маскування в ареалі проживання цих давніх хижаків.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.