Найбільша реформа: Сенат США просунув головну передвиборчу обіцянку Трампа

Сенат Конгресу США на засіданні у ніч на 2 грудня ухвалила законопроект про найбільшу за останні 30 років податковій реформі, проведення якої було одним із головних передвиборних обіцянок президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє ТАСС.

Засідання тривало більше 15 годин. Ініціативу підтримало необхідна більшість членів верхньої палати. При цьому ніхто із сенаторів-демократів за законопроект не голосував.

Основне положення реформи – це зниження податкового тягаря для бізнесу, корпорацій і підприємств. На сьогодні вона становить 35%. Податок пропонується знизити до 20%.

Республіканці, які виступають основними ініціаторами реформи, стверджують, що вона призведе до збільшення добробуту жителів країни. У той же час Об’єднаний комітет з оподаткування – незалежний експертний орган Конгресу – дотримується іншої думки.

Навіть для тих, хто потрапить під скорочення, ефект виявиться тимчасовим. Вже до 2027 року тільки 16% американців будуть платити податків менше лише на $ 100 у порівнянні з 2019 роком. Це викликано тим, що норми, що передбачають зниження тягаря, припинять свою дію в 2026 році. Це не стосується скорочення ставки для бізнесу – податок в 20% вводиться передчасно.

Республіканці стверджують, що податкові послаблення в майбутньому будуть продовжені.

джерело obozrevatel.com

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.