“Не бачу світла в кінці тунелю” – Кучма зробив відверту заяву про ситуацію на Донбасі

Ситуація на Донбасі не зміниться до виборів президента Росії 2018 року. Про це заявив 2-й президент, представник України у тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кучма журналістам.

“Та ситуація, яка сьогодні є, – ні миру, ні війни, стрілянина кожен день, гинуть люди сьогодні, поранених багато – триватиме, ймовірно, і до виборів президента в Росії”, – цитує його “ЛIГАБiзнесIнформ”.

Захід мало тисне на країну-агресора РФ для деескалації, зауважив він.

“З боку європейців немає такого тиску, який би змусив Росію піти на такі кроки – припинити дії, які ведуть до загибелі людей, вивести війська свої, вивести техніку важку і починати той процес, який є в Мінських угодах: і вибори, і так далі. Сьогодні сподіваємося на позицію США, на Курта Волкера, який дуже активну позицію займає”, – додав Кучма.

“Якщо говорити про миротворчу операцію, то доки не будуть виведені війська, які миротворчі війська туди можна вводити? Спочатку це потрібно зробити. Вивести війська, техніку, а потім, щоб зайшли ті люди, які будуть забезпечувати порядок на всій території України, а не тільки на лінії зіткнення охороняти представників ОБСЄ. Таке взагалі не може бути прийняте ні за яких обставин”, – сказав другий президент.

джерело gazeta.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.