Нова пошта оновила тарифи: як і на які послуги

У компанії Нова пошта змінилися тарифи для відправлень до 30 кг (документи, посилки), від 30 кг (вантажі), а також на Палети і Шини-диски. Переглянули також вартість додаткових послуг та упаковки.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Так, у категорії відправлень до 30 кг зменшили кількість градацій посилок і ввели нову тарифну зону – “по області”. Вона матиме більш низький тариф, ніж доставка по Україні (від 30 до 95 грн в залежності від ваги, по Україні – на 5 грн дорожче).

У категории отправлений от 30 кг компания уменьшила количество тарифных зон (теперь их 4) и снизила стоимость базовых 30 кг в пределах области (стоимость составила 95 грн).

Крім того, зменшили кількість тарифних зон для відправки палет, шин і дисків, а в категорії Палети знизили тариф для відправлень з піддоном до 0,49 м² і вагою до 500 кг.

Для зручності самостійного розрахунку вартості доставки вантажів від 30 кг компанія змінила умови нарахування доплати за адресне обслуговування: якщо раніше використовувалися діапазони ваги, то зараз за кожні 100 кг введена фіксована доплата +50 грн.

Також ввели фіксовану доплату за адресне обслуговування для кожного з чотирьох видів градацій палет.

джерело fakty.ictv.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.