НОВИНКА ДЛЯ ВОДІЇВ: Сьогодні починають діяти нові правила на дорогах. Сума штрафів за невиконання ШОКУЄ

Також відома сума штрафу за невиконання вимоги патрульної поліції, передає Корупція.Інфо.

Автолюбителі з сьогоднішнього дня повинні їздити в світлий час доби з денним або ближнім світлом. Про це повідомляє прес-служба Патрульній поліції в Facebook.

Відзначається, що дана умова відноситься до пункту 9.8 Правил дорожнього руху.

“З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – денне світло ближніх фар”, – повідомляє Патрульна поліція.

Варто відзначити, що, як зазначено в Кодексу України про адміністративні правопорушення, за “Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів” передбачений штраф в розмірі від 425 до 510 гривень.
Як повідомлялося, в Україні хочуть повернути “листи щастя” для водіїв. Влада столиці заявила про тендер на закупівлю обладнання, яке дозволить автоматично виявляти порушників ПДР. Обіцяють, що коли система запрацює, з’явиться технічна можливість оформляти штрафи в автоматичному режимі.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.