Оце так цифри! Дослідники підрахували населення планети

Населення нашої планети стрімко збільшується. Ще недавно на Землі проживало 5 мільярдів людей. Але вже кілька років тому ця цифра перевалила за 7. Тепер на Землі проживає 7 591 541 000 чоловік. Таку цифру оприлюднили дослідники з фонду “Населення Землі”. Тільки за минулий рік жителів нашої планети стало більше на 83 мільйони. Це вдвічі більше від сьогоднішнього населення України. Як повідомляє сайт УКРОП, основний приріст припадає сьогодні на африканські країни.

Як правило, найбільше людей народжується в Африці. За деякими підрахунками, до 2050 року на цьому континенті буде проживати два з половиною мільярди людей. Урядам африканських держав вже зараз треба щось робити, щоб уникнути перенаселення. Наприклад, запровадити освітню програму, яка б дозволила жінкам уникати вагітності, а також створити достатню кількість мобільних пунктів для переривання небажаної вагітності.

Голова фонду Рената Бел зазначила, що головна причина швидкого зростання населення в Африці — неможливість жінці самій вирішувати, коли і скільки дітей їй народжувати. Якщо порівняти з минулорічними показниками, то цифра збільшилася на 83 мільйони. В середньому щосекунди кількість населення зростає на 2,6 людини.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.