Оце так парочка! Поклонська взялася за Паніна

Екс-“прокурор” Криму, а нині депутат нелегітимної російської Держдуми Наталія Поклонська, не покладаючи рук, захищає пам’ять останнього російського імператора Миколи II. І якщо раніше обєктом її безкінечних претензій був Олексій Учитель, режиссер картини “Матильда”, то тепер вона переключилася на скандального актора Олексія Паніна.

Жіночка поскаржилася на нього в поліцію через пародію на фільм “Матильда” і заявила, що він  “ображає почуття вірян”. Про це Панін розповів у соціальній мережі.

“Наталія Поклонська, дорогі друзі, подала на мене заяву з приводу того, що я ображаю почуття віруючих. Справа в тому, що в своєму гумористичному шоу “Хайповості”, яке я роблю з цілою командою, я надів на себе костюм а-ля Микола II і дозволив собі пожартувати з приводу фільму “Матильда”. І ось – я вже ображаю почуття віруючих”,  – поскаржився він.

Актор повідомив, що вже розмовляв зі своїм дільничним, який підтвердив: за фактом звернення Поклонської проводиться перевірка.

 

Загалом же Панін – далеко не єдиний, проти кого пішла скандальна захисниця вірян та імператора. Вона 43 рази поскаржилася в Генпрокуратуру на “Матильду” й особисто режисера Олексія Учителя. Але якщо раніше в більшості своїх звернень депутат вимагала перевірити зміст картини, наприклад, на ту ж образу почуттів віруючих, то тепер її більше цікавить фінансова сторона питання.

Дивіться: Пародія на “Матильду” від Олексія Паніна

джерело znaj.uа

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.