ОЦЕ ТАК ПОВОРОТ! Стало відомо, хто є сусідом Януковича в підмосковному селі. Він сам не може повірити в таке

СУСПІЛЬСТВО

ЗМІ вважають, що Янукович живе на державній дачі, яка належить одному з підрозділів МВС РФ, передає Корупція.Інфо.

«Сусідами колишнього українського політика є Валентин Юдашкін, Юлія Латиніна і патріарх Кирило. 25 серпня місце проживання Януковича «розсекретив» російський співак Йосип Кобзон, що проживає у підмосковному селищі Баковка, який розповів, що «…паркан до паркану зі мною – ми цю споруду жартома називаємо «Китайська стіна» – сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович».

Після цього у Баковку приїхали українські журналісти. Вони дійшли висновку, що Янукович живе у будинку номер 21а по вулиці Лісовій – і навіть зняли цей будинок з висоти пташиного польоту. Журналісти спробували подзвонити у хвіртку, але їм ніхто не відкрив.  За даними Єдиного державного реєстру нерухомості РФ, ділянка 21б по Лісовій вулиці площею 8400 квадратних метрів останні тринадцять років належить Ірині Тинтяковій – дружині колишнього міністра фінансів і творця Комітету громадянських ініціатив РФ Олексія Кудріна. Сусідньою ділянкою (Лісова, 21а) володіє сім’я Ваге Енгібаряна, який у 2000-х роках очолював консульство Росії в Нью-Йорку, ставши одним з наймолодших консулів в історії Росії.

«Насправді згадана Кобзоном «Китайська стіна» – масивний паркан – розділяє володіння співака не з ділянками Тинтякової і Енгібаряна, а з окремим земельним наділом площею трохи більше 4 гектарів (його адреса – Одинцово, Паркова алея, будинок 11). Ця ділянка належить федеральній казенній установі «Заміський будинок прийомів «Русичі» при міністерстві внутрішніх справ РФ. Також ця організація володіє оздоровчим комплексом у Калузькій області і управляє кількома будинками прийомів МВС РФ, розташованими в Жуківці, Пушкіно, Срібному Бору й на Іваньковському шосе в Москві», – йдеться у розслідуванні.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь