ОЦЕ ТАК ПОВОРОТ! Стало відомо, хто є сусідом Януковича в підмосковному селі. Він сам не може повірити в таке

СУСПІЛЬСТВО

Згідно з даними Росреєстру, земельна ділянка в Баковці призначена для «будинку прийомів, розміщення іноземних фахівців». На території держдачі розташований триповерховий цегляний будинок площею 2076 квадратних метрів, а також двоповерхова будівля для господарських потреб площею 768 квадратних метрів, у ній розташовані басейн з доріжками довжиною 25 метрів, комплекс саун, кухня та складські приміщення. Раніше на цій території була дача маршала Будьонного. Вже тоді місцеві мешканці обурювалися високим парканом, використовуючи те ж порівняння, до якого в 2017 році вдався Йосип Кобзон. Після смерті Будьонного дача перейшла державі.

Одним з останніх постояльців держдачі в Баковці був губернатор Московської області Борис Громов, який жив тут до літа 2012 року. До держдачі прокладена окрема дорога – Паркова алея, яка виходить, минаючи селище, одразу на трасу, що веде до Мінського шосе. Як розповідають місцеві жителі, кожен день кортеж із кількох джипів виїжджає з території близько 11 ранку й повертається через кілька годин. Рік тому джерела видання розповідали, що приблизно у цей час Віктора Януковича можна зустріти у фітнес-клубі «World Class» в Жуковці. Співрозмовник «Медузи», що побував у будинку прийомів «Русичі» в Баковці на початку 2010-х років, підтвердив, що простір, в якому Віктор Янукович давав інтерв’ю Оліверу Стоуну, схожий на камінну вітальню будинку прийомів Баковки.

Крім того, з березня 2014 року власники держдачі збільшили обсяг послуг, що замовляються для обслуговування будинку прийомів Баковки. З того ж 2014 року установа «Заміський будинок прийомів «Русичі» стала власником кількох об’єктів в окупованому Криму. Йому, зокрема, належить оздоровчий табір «Кристал» в Алушті, а в квітні 2017-го так званий губернатор Севастополя передав «Русичам» територію оздоровчого табору імені Комарова, розташованого в селищі Форос на березі Чорного моря. За 150 метрів від держдачі розташований побудований кілька років тому комплекс «Скит», де живе патріарх Кирило. Від запасної хвіртки держдачі до входу в резиденцію патріарха веде добре протоптана стежка. Також серед сусідів втікача Януковича – модельєр Валентин Юдашкін і журналістка Юлія Латиніна.

Один з дачників розповів, що на минулих новорічних канікулах у місцевому парку зустрів Віктора Януковича у компанії кількох міцних чоловіків: «Помічники по господарству говорили, що на дачі Будьонного живе Янукович, але особисто я бачив його тільки один раз. Вони поводяться скромно, не шумлять й не привертають уваги». Адвокат Віталій Сердюк, який представляє інтереси Віктора Януковича в судовому процесі у справі про держзраду, заявив, що інформація про те, що колишній президент України живе у Баковці, не відповідає дійсності. «Адреса, яка відповідає його місцю проживання, – це Ростов-на-Дону, вулиця Єременка, 81. Ця адреса підтверджена, (прокуратурі) надані всі документи», – повідомив він. За даними ЄДРН, власник зазначеного будинку в Ростові-на-Дону – бізнесмен Сергій Гончаров.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь