Ось де правда!!! Саакашвілі, під час брифінгу у Львові, розповів про ціль свого приїзду і подальші кроки. Оце так амбіції

УКРАЇНА

Лідер партії “Рух нових сил”, екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі у Львові в понеділок, 11 вересня, заявив що українські правоохоронці забрали його паспорт під час обшуку в автобусі, на якому він їхав, передає Корупція.Інфо

 

“Я вчора перейшов польський кордон з легальним українським документом, поляки проштампували, прийшов до українців, як передбачає закон, віддавав паспорт, щоб вони відмовили або прийняли, а вони сказали: “Ми ваш паспорт брати не будемо””, – сказав Саакашвілі на брифінгу.

Поліція України відкрила провадження за фактом незаконного переправлення Міхеіла Саакашвілі через українсько-польський кордон. Також повідомляється, що кілька правоохоронців зазнали травм. (11.09.2017)

“Коли люди, не питаючи мене, внесли мене на руках в Україну, я залишив паспорт в автобусі. Прийшла поліція, обшукала автобус і вкрала мій паспорт. Зараз паспорт у них”, – цитує політика інформагенція “Інтерфакс”. Водночас Саакашвілі подякував правоохоронцям за коректне ставлення до активістів. “Я дякую українським прикордонникам, вони поводилися дуже стримано і правильно”, – заявив він.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи має намір він залишатися у Львові, Саакашвілі повідомив, що наразі консультується з різними політичними силами. “Де вони будуть, там і я буду, ми над цим працюємо”. При цьому політик додав, що у нього немає власних амбіцій “щодо жодних посад”.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь