Революція в науці! Унікальний прилад зробить вас набагато розумнішими

Науковці з Університету Макгілла в Канаді разом з колегами з HRL Laboratories розробили унікальний пристрій, який підвищує здатність людини до навчання, прискорюючи процеси в мозку.

Автори розповідають, що під час транскраніальної стимуляції електроди кріплять до голови, не користуючись хірургічними методами, роблячи новинку доступною для більшості людей.

У створеному пристрої є постійний струм, який і впливає на префронтальну кору великих півкуль, яка несе відповідальність за різноманітні когнітивні функції – це увага, пам’ять і вирішення різних завдань. У цьому процесі стає більше зв’язність між різними частинами головного мозку, що призводить до більш швидкого навчання.

Пристрій успішно перевірили на приматах, які повинні були виявити місце, де знаходиться їжа, через візуальні мітки. Тваринам знадобилося 22 спроби, щоб зрозуміти цей процес. Але після стимуляції постійним струмом вони навчилися цього всього за 12 спроб. Цей експеримент наочно показав працездатність і ефективність технології.

Автори роботи сподіваються, що цей спосіб стимуляції буде схвалений FDA і до 2022 році стане широко використовуватися, в тому числі і збройними силами. Цілком можливо, подібна технологія буде застосовуватися навіть у школах.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.