“Різав викладача і знімав”: стали відомі нові подробиці моторошного вбивства

У Москві в “Західному комплексі безперервної освіти” 1 листопада були виявлені тіла студента і викладача.

Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

На місці події працюють слідчі ГСУ СК по Москві, передає Корупція.Інфо

За повідомленнями джерел, поряд з тілами вбитих викладача політехнічного коледжу і його студента виявлена ​​електропила. У обох жертв перерізане горло.

За останніми даними, викладач, поруч з яким знайшли пилу, це Сергій Данилов, який викладав в коледжі ОБЖ.

Одна з версій трагедії вказує на те, що у викладача виник конфлікт зі студентом Андрієм Емельянніковим. Після цього юнак дочекався перерви, щоб залишитися наодинці з педагогом, убив його, а після цього наклав на себе руки.

Зараз правоохоронні органи спілкуються зі студентами та викладачами, щоб прояснити мотиви того, що сталося.

А ось в іншому Telegram-каналі Life Shot стверджується, що після того, як студент зарізав викладача, він зробив селфі і виклав фото в соцмережі. Після цього юнак наклав на себе руки.

“Убитий викладач ОБЖ Сергій Данилов – класний керівник Андрія Емельяннікова. Хлопець два тижні не ходив на заняття, сьогодні з’явився, після чого Сергій пригрозив йому відрахуванням за прогули”, – передає телеграм-канал Mash.

Як зазначається, батьки студента Андрія Емельяннікова в розлученні вже багато років. Його виховувала одна мама. Вона повідомила, що з викладачем Даниловим у нього ніяких конфліктів не було, син вчився добре і на нього ніколи не скаржилися.

“Велику частину часу Андрій проводив за комп’ютером. Він дуже захоплювався іграми”, – передає телеграм-канал Mash.

Телеграм-канал Mash також повідомляє, що у викладача Сергія Данилова залишилося троє дітей, з них одна – однорічна донька.

Телеграм-канал 360tv передає з посиланням на одногрупницю Андрія Емельяннікова, яка попросила анонімності:

“Андрія я знала трохи більше шести років. Він завжди був розумний, начитаний, стриманий, добрий. З ним завжди було тепло і затишно. За ці роки він став мені дуже близькою людиною. Я ніколи не помічала за ним ніяких таких нахилів. Був добрий до оточуючих і завжди уникав конфліктів. Цінував особистий простір “.

 

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.