Росія може спробувати захопити ще 3 країни, – The National Interest

У 2018 році авторитарна Росія може спробувати захопити, повністю або частково деякі країни Балтії. Для досягнення подібних цілей Росія може зібрати до 845 тисяч солдатів.

Про це пише американський журнал The National Interest, посилаючись на дані RAND Corporation.

“У трьох країн Балтії населення – 6,2 мільйона людей, близько 22 тисяч солдатів і 450 одиниць артилерії, але немає танків або літаків. Росія може зібрати 845 тисяч – 300 тисяч тільки на заході Росії – за підтримки 2600 танків, 5500 артилерійських знарядь і майже 1400 бойових літаків”, – пише автор Міхаель Пек.

На думку автора, військову операцію Москва може розгорнути блискавично, при цьому не витратить багато ресурсів, адже Росія набагато більша за три країни Балтії.

Журналіст переконаний, що військовий опір буде безглуздим, тож вважає, що у такому випадку жителям країн Балтії варто готуватися до партизанської війни.

Щоправда, автор звертає увагу – Балтійські держави мають план захисту від вторгнення Росії мобілізувати суспільство. Згідно викладенням RAND Corporation, якщо Естонія, Латвія і Литва почнуть війну, їх цивільне населення зіграє велику роль в цій боротьбі.

джерело 24tv.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.