Скрєпне ла**о! Українці оголосили бойкот російському “кіношедевру”

В український кінопрокат вийшла російська комедійна стрічка “Останній богатир”. Політолог Олексій Голобуцький назвав фільм продуктом пропаганди агресивних амбіцій Москви, з чим погодились інші українці.

“Раніше вони лізли до нас зі своїм “руським міром” без мила. Тепер – навіть на диснеївський вазелін не поскупилися. Аби пролізло в українські мізки”, – написав Голобуцький на сторінці у Facebook.

Він зазначив, що підстав для заборони “Останнього богатиря” немає, однак закликав усіх українців ігнорувати цей фільм та зробити його “найбільш провальним в українському прокаті”.

“Звичайна візуалізація того самого “мишебратья” і “адіннарот”, “у нас спільна історія”, “нас розділили політики”. Притому за цей імперський агітпроп з глядачів ще й гроші збивати будуть”, – додав політолог.

Зазначимо, що “Останній богатир” – спільний проект компанії Disney в Росії і кіностудії Yellow, Black and White, режисера Дмитра Дяченка. За сюжетом, головний герой стрічки переноситься з сучасної Москви в інший світ – у Білогір’я, де живуть богатирі.

Цими днями в українських кінотеатрах транслюють фільм “Кіборги” режисера Ахтема Сеїтаблаєва про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Сценарій написаний Наталією Ворожбит.

Пропонуємо подивитись трейлер “Кіборгів”

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.