Стало відомо, коли Росія виведе війська із Донбасу

Військовий експерт Дмитро Снєгірьов впевнений, що Росія не піде з Донбасу 2018 року. Вирішення конфлікту затягнеться на 3-5 років.

Про це повідомляє Inforesist.

“Прогноз військової розвідки США, яка проаналізувала ситуацію на Донбасі, – об’єктивний. Такі висновки Пентагону пов’язані з реалізацією плану радника Путіна Владислава Суркова – повернути окуповані території України на політичних, вигідних для Росії умовах.

План Кремля, як відомо, полягає в тому, щоб змусити Україну спочатку провести місцеві вибори на Донбасі, загальну амністію і змінити Конституцію, надавши окупованим територіям особливого статусу. Тому, доки цей сценарій не буде реалізований, військова присутність РФ – константа. І військову складову Кремль використовуватиме як тиск на український уряд з метою примусити прийняти всі ці рішення”, – впевнений експерт.

“Росія визнає ці території частиною України, але тільки на своїх умовах. Втім, щоб на ці умови погодилася Україна і Західні держави, на Донбасі відбуватиметься постійна ескалація військового напруження. Причому мова не йтиме про широкомасштабних наступах. Це буде загострення військових дій напередодні важливих зустрічей на міжнародній арені держав, які впливають на ситуацію в Україні, або під час зустрічей “нормандського” або “мінського” форматів. Тому заяви представників української влади щодо можливої реінтеграції окупованих територій 2017 року – рожеві прожекти”.

На думку експерта, Україна зможе повернути Донбас щонайменше через кілька років.

джерело gazeta.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.