Теракт 11 вересня: запитання без відповідей і теорії змови

СВІТ

Треба визнати, що деякі з питань, які в порожнечу задавали конспірології, заслуговують на увагу. Наприклад, багато інженерів досі сумніваються, що вежі-близнюки від попадання в них літака могли впасти, скластися, як картковий будиночок. Вони спочатку будувалися з урахуванням можливості попадання в них літака, причому саме «Боїнга», і повинні були вистояти. Але не вистояли. Висловлювалося припущення, що в підземних поверхах башем була закладена вибухівка, яка і «зрізала» несучі опори.

Крім того, питання волає доля третього літака, того, які врізався в Пентагон. На всіх наявних фотознімках ми, власне, бачимо тільки сам пошкоджений Пентагон, але не бачимо літака. Від нього повинні були залишитися хоч якісь уламки. А він зник, наче його й не було. З Пентагоном історія взагалі загадкова. Навіть якщо літак був, то розмір пробоїни, яку він залишив у будівлі, не відповідає розмаху його крил. Та й не може саме охоронюваний будинок в світі існувати без протиповітряної оборони і системи визначення «свій-чужий». Пентагон – центр збройних сил США. В ідеалі, там навіть муха без відома командування не пролетить. А «Боїнг» пролетів. А потім випарувався.

І третє важливе питання, який залишився без відповіді – це доля третього звалився будівлі. Поруч з 110-поверховими вежами-близнюками перебував 50-поверховий хмарочос. І літак в нього не потрапляв. Проте, він теж звалився. Досвідчені конспірології навіть стверджують, що британський канал BBC повідомив про падіння цього хмарочоса за 20 хвилин до самого падіння. Більш того, будівля стоїть прямо за спиною у репортера, який повідомляє про його руйнуванні.

Таємниці століття

Безумовно, наявність навіть таких серйозних «білих плям» в звітах американських служб і повідомленнях репортерів не робить їх винними в теракті. Офіційна позиція ФБР може бути явною брехнею, але брехати спецслужби можуть по сотні самих різних причин. Зрештою, як часто вам розповідають державні таємниці і секрети?

Не виключено, що теракт дійсно був комплексним, нічого не заважало закласти бомби під будівлі самим терористам з «Аль-Каїди». А літаки були потрібні для ефектної картинки, адже теракт – це завжди послання з метою залякати людей.

Але до повноцінної картини того, що сталося 11 вересня 2001 року і правда дуже далеко. Чи дізнаємося ми коли-небудь, що ж дійсно сталося тоді в Нью-Йорку? Або цей випадок назавжди залишиться благодатним грунтом для самих божевільних конспірологічних теорій? Відповіді немає.

Джерело

 

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь