Тривожні дзвіночки: як зрозуміти, що ви їсте занадто багато цукру print поділитись

Цукор досить заслужено отримав назву “біла смерть”.  Ну, або “солодка смерть”, тут вже хто як звик.  Він і справді вважається одним з найбільш шкідливих речовин.  Як тільки його рівень в крові стає надто високим, це моментально викликає перелік проблем зі здоров’ям: діабет, серцево-судинні захворювання, порушення роботи нирок і навіть інсульт.

Незалежно від того, ви вболіваєте діабетом чи ні, споживання цукру потрібно контролювати завжди.  Організм нерідко посилає сигнали, якщо є якісь порушення.  Представляємо вашій увазі 7 вірних ознак того, що ви їсте аж надто багато цукру.

1. Вічне почуття голоду.Коли людина їсть багато продуктів, що містять велику кількість цукру, рівень глюкози в крові сильно підвищується.  Це призводить до того, що глюкоза не проникає в клітини.  В результаті організм не отримує необхідної енергії і просить їсти, причому досить часто і у великих колічествах.Будьте обережніше, адже це може призвести не тільки до діабету, але і до ожиріння.  

2.Вічна втома. Тут та сама ситуація, що і з почуттям голоду.  При високому рівні цукру в крові організм стає неспроможний правильно зберігати і переробляти глюкозу.  Як результат, ви не тільки чувсуете голод, але ще й не здатні енергійно працює.

3.Частое сечовипускання Нирки не можуть нормально переробляти рідину, якщо рівень цукру в крові вище норми.  Через це організм розчиняє кров з внутрішньоклітинної рідиною, саме тому ви можете часто бігати в туалет.

4.Інфекціонні хвороби. Високий рівень цукру створює сприятливе середовище для розмноження дріжджів і бактерій.  Інфекції сечових шляхів можуть виникати як у чоловіків, так і у жінок.  Однак варто зауважити, що частіше такії інфекції зустрічаються у жінок.

5.Проблема з концентрацією. Як ми вже говорили раніше, підвищений рівень цукру перешкоджає проникненню глюкози, зокрема в клітини головного мозку.  Тому людина насилу приймає швидкі рішення, запам’ятовує нові імена і факти, та й взагалі довго міркує.

 

 6.Сухість в роті. Велике коллічесво цукру призводить до зневоднення, тому сухість у роті-дуже вірна ознака.  Тут потрібно зайнятися відновленням водного балансу, а саме пити саму звичайну воду і утримаються від солодкої.  В ідеалі – воду без газу.  Звичайно, цей пункт не відноситься до спекотного літа, коли організм тож просить рясного пиття.

 

7.Сухість шкіри. Сухість і свербіж шкіри – ще одні ознаки надмірного поїдання цукру.  Між іншим, лущення шкіри може статися на тлі всього згаданого в попередніх пунктах.  Так що якщо шкіра сильно свербить до всіх інших пунктам- краще обов’язково здати аналіз на цукор.

Слід навчитися контролювати поїдання солоденького.  Так ви вбережете себе від безлічі недуг і проблем із зайвою вагою.  А якщо ви страждаєте від набряклості, то варто також мінімізувати кількість солі в своєму раціоні.

 

джерело znaj.uа

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.