Тухле обличчя Путіна стало новим хітом

Російський опозиціонер, громадський активіст і блогер Олександр Хоц висміяв вираз обличчя Володимира Путіна, коли той важко добирав слова, пояснюючи, чому зірвалася зустріч з Трампом.

Про це Олександр написав на своїй сторінці в Facebook, а також у виданні kasparov.ru. Блогер опублікував скріншот з відео, де видно засмучене обличчя Путіна. Хоц уточнив, що на знімку немає ніякого фотошопу.

Активіст вважає –  прямо визнати, що Трамп знехтував зустріччю, Путін не міг, оскільки використовує “картинку” переговорів виключно заради виходу зі світової ізоляції і спростуванню ролі ізгоя. Активіст додав, що пояснити небажання Трампа зустрічатися, не втрачаючи обличчя, дійсно, складне завдання, тому залишається вимучувати слова про “вину” власних співробітників адміністрації, які “не змогли організувати зустріч”.

“Будуть покарані,” – обіцяє Путін. Риси до психологічного портрета пройдисвіта: максимально зняти з себе відповідальність за особисті гріхи. Хто винен в ізоляції Росії? – злісний Захід, НАТО, наклепники-журналісти, лицемірні європейці, – а тепер і співробітники кремлівської адміністрації .. (Нікому не можна вірити, усюди зрада!) Улюблений сталінський принцип: чим небезпечніше для режиму обстановка, тим жорсткіше внутрішні репресії. Але другий раз історія повторюється як фарс “, – пише Олександр.

Коментатори зазначили, що Путін виглядає якимсь згаслим. “Протухлий” – уточнили інші.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.