У містечку після серії самогубств вкоротила собі віку вчителька

Після серії самогубств хлопців у Погребищі, що на Вінниччині, пішла із життя 22-річна жінка.

Вкоротила собі віку Віта Воловикова. Повісилась у гаражі, пише “33 канал”.

“Біля неї було дві записки. В одній Віта просила вибачення за цей фатальний крок, в іншій — просила нікого не звинувачувати у її смерті. На тілі ознак насильницької смерті не виявили. Відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства із позначкою “самогубство”, – кажуть місцеві.

Віта родом із села Мончин Погребищенського району. Мама в неї соціальний працівник. У родині виховувалось 3 дітей.

“У школу Віта прийшла на роботу 8 вересня. Була на півставки вихователем групи продовженого дня. Паралельно закінчувала шостий курс історичного факультету Вінницького педагогічного університету. Дівчина привітна, лагідна, завжди усміхнена. Дуже гарно до дітей ставилась, чудово співала, — розповідає директор Погребищенської школи №1 Тетяна Носова. — Із першим чоловіком Віта розійшлась, знайшла нове кохання. Її обранець був набагато старшим. У нього дитина навчається в дев’ятому класі”.

Дівчина нещодавно вийшла заміж за місцевого, Сергія Бурлаку. Він — рідний дядько 3-ї жертви самогубства — Вадима Протопіша.

“Віта дуже мріяла про дитинку. У вересні дізналась, що вагітна. Від щастя світилась. Раділи разом з нею. Потім трапилась біда — плід завмер. Якраз на осінні канікули жінка потрапила до лікарні. Це підірвало її стан. Додались і сімейні негаразди із чоловіком. Скоріш за все, всі ці фактори й призвели до самогубства, – каже директор. – Зараз кожен картає себе, що не підійшов, не розпитав, що турбує її. Не хочу пов’язувати всі попередні самогубства із цим. Тут йде мова про жінку, яка понад усе мріяла про щасливу родину та дитя. Пройшла через такі випробування, але витримала їх, ще б жити та жити. Але щось зламало її”.

джерело gazeta.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.