“У вас замість ніг граблі!”: Тимошенко у різкій формі звернулась до Порошенка

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко попередила президента України Петра Порошенка, що репресії проти лідера партії “Рух нових сил” Михайла Саакашвілі та інших політичних опонентів можуть привести його в Ростов-на-Дону, передає Корупція.Інфо

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко закликала президента України Петра Порошенка невідкладно звільнити голову “Руху нових сил”, екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі. Про це вона написала у Facebook.

“Пане президенте, вам відняло пам’ять. Ви забули, що так, як із арештом Саакашвілі, вже було. Перефразовуючи мого друга, скажу, що ви не наступаєте на граблі. У вас замість ніг граблі. На четвертому році свого правління ви стали одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів. І тепер ви кидаєте за ґрати своїх опонентів – так, як це робив Янукович”, – зазначила вона.

Лідер “Батьківщини” порадила президентові згадати, чим закінчилася така політика для екс-президента Віктора Януковича.

“Ростов не гумовий. Я розумію, що Михайла Саакашвілі посадив не генеральний прокурор, не суд, не якась інша правоохоронна структура. Його посадили конкретно ви. Тому я і звертаюся саме до вас: негайно скасуйте всі свої команди. Не ганьбіть Україну в очах усього світу і власного народу. Негайно звільніть Саакашвілі!” – підсумувала Тимошенко.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.